Product was successfully added to your shopping cart.

KERATIN THERAPY SZAMPON OCZYSZCZAJĄCY

Bye bye suche włosy.


Codziennie nasze włosy są narażone na działanie niszczących czynników, w efekcie mogą stać się suche i łamliwe. Czynniki te powodują powstawanie ubytków keratyny we włosi, czego objawem jest suchość, łamliwość i rozdwajające się końcówki. Włosy stają się szorstkie i matowe. Gdzie szukać ratunku? Sięgnij po produkty Keratin Therapy. Zawierają one innowacyjną formułę Keratin Repair Complex. Kosmetyki z tej gamy łączą głęboką regeneracje z intensywnym nawilżeniem. Włosów odzyskają piękny blask i jedwabistą miękkość.

Szczegóły

Wyjątkowa formuła: Keratin Repair Complex.

Kompleks składa się z cząsteczek keratyny o różnej wielkości, które mogą przeniknąć do wnętrza włosa aby go zregenerować. Aminokwasy pochodzące z bawełny i pszenicy, wzmacniają strukturę włosów. Skrobia pszenna i kukurydziana poprawiają elastyczność i sprężystość włosów wiążąc składniki nawilżające w ich wnętrzu.

Delikatne oczyszczanie: szampon bez siarczanów skutecznie i delikatnie oczyszcza włosy, nawilża je i przygotowuje do dalszej pielęgnacji maską Keratin Therapy. Włosy są odbudowane, wzmocnione, lśniące i miękkie.

Rodzaj produktu: szampon

Pojemność: 250 ml

Sposób użycia:

Informacje dodatkowe

Pojemność 250 ml
Producent Jean Louis David
Sposób użycia Nie
Rodzaj produktu Szampon
Linia produktów Keratin Therapy