Product was successfully added to your shopping cart.

KERATIN THERAPY ODŻYWKA NABŁYSZCZAJĄCA

Bye bye suche włosy.


Codziennie nasze włosy są narażone na działanie niszczących czynników, w efekcie mogą stać się suche i łamliwe. Czynniki te powodują powstawanie ubytków keratyny we włosi, czego objawem jest suchość, łamliwość i rozdwajające się końcówki. Włosy stają się szorstkie i matowe. Gdzie szukać ratunku? Sięgnij po produkty Keratin Therapy. Zawierają one innowacyjną formułę Keratin Repair Complex. Kosmetyki z tej gamy łączą głęboką regeneracje z intensywnym nawilżeniem. Włosów odzyskają piękny blask i jedwabistą miękkość.

Szczegóły

Wyjątkowa formuła: Keratin Repair Complex.

Kompleks składa się z cząsteczek keratyny o różnej wielkości, które mogą przeniknąć do wnętrza włosa aby go zregenerować. Aminokwasy pochodzące z bawełny i pszenicy, wzmacniają strukturę włosów. Skrobia pszenna i kukurydziana poprawiają elastyczność i sprężystość włosów wiążąc składniki nawilżające w ich wnętrzu.

Intensywny blask: aktywowana ciepłem odżywka nabłyszczająca włosy. Chroni włosy przed ciepłem urządzeń do stylizacji. Przedłuża działanie Keratin Repair Complex. Włosy łatwo się rozczesują i odzyskują pełny blask. Nie wymaga spłukiwania i może być stosowana jako samodzielny produkt do codziennej pielęgnacji.

Rodzaj produktu: odżywka

Pojemność: 20 ml

Sposób użycia:

Informacje dodatkowe

Pojemność 200 ml
Producent Jean Louis David
Sposób użycia Nie
Rodzaj produktu Odżywka
Linia produktów Keratin Therapy