Product was successfully added to your shopping cart.

KERATIN THERAPY MASKA NAWILŻAJĄCA

Bye bye suche włosy.


Codziennie nasze włosy są narażone na działanie niszczących czynników, w efekcie mogą stać się suche i łamliwe. Czynniki te powodują powstawanie ubytków keratyny we włosi, czego objawem jest suchość, łamliwość i rozdwajające się końcówki. Włosy stają się szorstkie i matowe. Gdzie szukać ratunku? Sięgnij po produkty Keratin Therapy. Zawierają one innowacyjną formułę Keratin Repair Complex. Kosmetyki z tej gamy łączą głęboką regeneracje z intensywnym nawilżeniem. Włosów odzyskają piękny blask i jedwabistą miękkość.

Szczegóły

Wyjątkowa formuła: Keratin Repair Complex.

Kompleks składa się z cząsteczek keratyny o różnej wielkości, które mogą przeniknąć do wnętrza włosa aby go zregenerować. Aminokwasy pochodzące z bawełny i pszenicy, wzmacniają strukturę włosów. Skrobia pszenna i kukurydziana poprawiają elastyczność i sprężystość włosów wiążąc składniki nawilżające w ich wnętrzu.

Nawilżenie i lekkość : maska głęboko regenerująca, nawilżająca i wygładzająca włosy. Przeznaczona do codziennego stosowania z dużą zawartością Ku keratyny i aktywnych protein odbudowujących włókno włosa. Dzięki masce, włosy odzyskają wyjątkową jedwabistą miękkość i piękny połysk. Stosowana razem z odżywką termoaktywną chroni i nawilża włosy.

Rodzaj produktu: maska

Pojemność: 200 ml

Sposób użycia:

Informacje dodatkowe

Pojemność 200 ml
Producent Jean Louis David
Sposób użycia Nie
Rodzaj produktu Maska
Linia produktów Keratin Therapy